Nasza firma zarządzająca nieruchomościami kieruje się najlepiej pojętymi standardami etycznymi zawodu zarządcy. Zajmujemy się zarządzaniem od 2001 roku jako firma prywatna, a właścicielka firmy, Kalina Machlarz, zajmowała się zarządzaniem nieruchomościami już od 1987 r. w przedsiębiorstwie państwowym. Ponadto Kalina Machlarz jest prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości – Oddział Terenowy w Opolu i posiada licencję zawodową nr 3732, wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w Warszawie.

Cały personel firmy posiada niezbędną wiedzę i wszelkie niezbędne uprawnienia do zarządzania nieruchomościami, wymagane aktualnymi przepisami, a ponadto – zgodnie z odrębnymi wymogami – jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej (OC) na kwotę 100.000€.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu mieszkańcom zarządzanych przez nas budynków, nasz personel jest stale do Państwa dyspozycji, co gwarantuje właścicielka firmy, na bieżąco nadzorująca wszelkie sprawy Wspólnot.

Zapraszamy do współpracy zarówno istniejące jak i nowopowstałe Wspólnoty Mieszkaniowe. Chętnie doradzimy, pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z utworzeniem wspólnoty mieszkaniowej lub ze zmianą zarządcy.

Zapraszamy do współpracy również właścicieli nieruchomości komercyjnych – i w tej dziedzinie także posiadamy niezbędne doświadczenia.